Žukov a Hranice

28.07.2016 17:00

Uplynulý víkend jsme krom Memoriálu Karla Puka absolvovali také dva kola Gorolského Poháru. Nejprve jsme si v sobotu před naší soutěží odskočili do Žukova. Naše baby startovaly jako druhé. Markéta sice troch bojovala se savicí, ale i přes to byla voda vpředu včas. Možná až příliš brzo protože Adela na proudu nestíhala Celkově z toho bylo 6.místo s časem 23.462s. Kluci měli vybíhat jako pátí, ale museli jsme se posunout, protože Kuba Gryč z Mostu, který nám běžel prouda, se zdržel na Albrechtickém triatlonu. Ale za chvíli jsme taky vyběhli. Kluci vzadu to napálili, jako by běželi švédskou trojku, která zde probíhala po soutěži a předek vůbec nestíhal. Proudaři byli daleko, avšak nové proudnice tolik nepráší a tak to kluci sestříkli. Čas 16,033 a obsadili jsme 3.místo.

V neděli, unavení po včerejšku, jsme běželi v Karviné Hranicích.  Ženy předvedli jeden ze svých lepších výkonů ale čas 20,98 jim však stačil pouze na 8.místo. Video Muži na tom byli lépe. Ti předvedli pouze standartní výkon a časem 15,88 se zařadili na 4.místo. Video Ještě nesmim zapomenout na mužské béčko. To běželo ve stejném složení jako včera. Zadek Dizi s Michalem, Karel na stroji, Stacho béčka, Lukáš Ž rozdělovač a proudy Rostík s Láďou. Já i Lukáš, kteří běháme za áčko, jsme zacvakali na koncovkách, ale vedení se nám podařilo natáhnout. S časem 17,27 jsme zabrali 14tou příčku. Video Ještě musím pochválit pořadatele za vynikající občerstvení. Mates Gryč se taky pochlapil, když našim dětem přinesl kus dortu, který den předtím pomohl Mistřovicím u nás vyhrát.