Výsledky

Výsledky soutěží muži 2017

Datum Místo Poř. LP PP  
8.5. Okrsek-Závada 3. 19,616 20,642 2B
13.5. Albrechtice 15. 17,825 18,371  
21.5. Okres Č.T. 3. 41,840 29,750 3B
27.5. D. Líštná 4. 15,074 15,135 GP
10.6. D. Lomná 4. 16,190 16,530 GP
24.6. Č.T. - Mosty 1. 15,551 16,476  
24.6. Hrádek 6. 16,380 GP
2.7. Kozmice 13. 15,901 15,123 MSL
2.7. Kozmice BecherCup 6. 18,835 19,106  
4.7. Stará Ves n.O. 6. 14,878 15,766 Noč
8.7. Nýdek 4. 16,410 16,300 GP
9.7. Čierné 8. 15,212 15,404 GP
15.7. Písečná 9. 17,110 15,850 GP
22.7. Karviná-Louky 15. 16,528 17,233 GP
29.7 Marklovice 3. 15,898 15,282  
29.7. Vrbice 17. 16,676 17,983 MSL
29.7. Karpentná 14. 19,040 15,831 GP
5.8. Mistřovice 1. 15,125 15,104 GP
5.8. Zpupná Lhota 3. 15,246 15,757  
19.8. Milíkov 5. 15,010 16,230 GP
26.8. Horní Žukov 9. 17,016 16,517 GP
3.9. Č.T. Mosty 2. 15,969 15,975 GP

 

Výsledky soutěží Muži 2013

datum místo poř. LP PP sout.
10.5. Kunčice p/O        
18.5. Horní Suchá        
25.5. Malenovice 4. 14.473s. 14.544s. MSL
8.6. Lubno NP     MSL
15.6. Oprechtice 15. 15.049s. 14.942s. MSL
29.6. Č.T. Mosty       TL
29.6. Svinov 11. 14.642s. 14.981s. MSL
4.7. Stará Ves n/O 7.     noční
5.7. Kozmice 12. 15.141s. 14.477s. MSL
6.7. Metylovice 13. 15.055s. 14.378s. MSL
13.7. Košatka 5. 14.439s. 14.212s. MSL
20.7. Domácí Louky 8. 14.324s. 13.807s. MSL
21.7. KA - Hranice 4.      
27.7. Marklovice 4.      
27.7. Bohumín Vrbice 9. 14.457s. 14.446s. MSL
27.7. Marklovice 3.     saní
28.7. Horní Žukov        
3.8. Petřvaldík 10. 14.302s. 14.401s. MSL
4.8. Větřkovice 14. 14.463s. 15.099s. MSL
4.8. Stanislavice NP     NP 14.394s. BL
10.8. Stará Ves n/O NP     MSL
17.8. Stonava 1.      
24.8. Mošnov 19. 15.249s. 15.080s. MSL
25.8. Prchalov 14. 13.976s. 14.782s. MSL
30.8. Chotěbuz 2.     noční
7.9. Bartovice 11. 14.662s. 14.886s. MSL
13.9. Dolní Lištná NP      
           
           
           
           
           
           
           

 

 

Výsledky Soutěží Muži 2012

Datum Místo Poř. LP PP Soutěž
12.5. Závada 1. 18,87 Nástřik
19.5. Malenovice 17. 15,881 15,054 MSL
19.5. Albrechtice 1.      
25.5. Bartovice NP - 16,321 Noční
9.6. Lubno 1. 13,994 14,101 MSL
16.6. Orlová-Město   20,55  
16.6. Chotěbuz 7. 17,73 TL
16.6. Oprechtice 9. 14,607 14,271 MSL
16.6. CLIMART CUP 11. 15,289 14,981 Noční
23.6. Košatka 7. 14,299 14,493 MSL
30.6. Svinov NP - - MSL
30.6. Č.T. Mosty 6. 24,200 TL
6.7. Kozmice 9. 14,999 14,796 MSL
7.7. Metylovice 32. 18,105 15,049 MSL
13.7. Závada 10. 18,510 18,735 Noční
14.7. Hradiště 1.      
14.7. Mistřovice 4. 14,012 16,614 TL
15.7. Písečná 4.      
21.7. Karviná Louky NP 14,300 14,492 MSL
22.7. Karviná Hranice 12. 18,510  
28.7. Vrbice NP - - MSL
29.7. Horní Žukov 7. 19,660 20,535 TL, BL
4.8. Petřvaldík 15. 14,752 14,423 MSL
5.8. Stanislavice NP - 16,609 TL, BL
11.8. Stará Ves n. O. 29. 17,606 15,954 MSL
12.8. Bukovec 3. 15,430 15,580  
17.8. Kozmice 6. 16,622 15,446 Noční
18.8. Větřkovice 14. 14,984 14,909 MSL
18.8. Horní Suchá 2.      
18.8. Malenovice 8. 15,433 14,594 Noční
25.8. Mošnov 24. 15,256 14,351 MSL
25.8. Stonava 1.      
26.8. Prchalov NP - - MSL
30.8. Chotěbuz NP - - Noční
1.9. Haźlach 1. 18,600 Polsko
1.9. Bartovice 1. 14,141 14,163 MSL
15.9. Č.T. Mosty 1.      
21.9. Staislavice 5. 16,842 17,320 Noční

 

Výsledky Soutěží Muži 2011

Datum Místo Poř. LP PP Soutěž
26.3. Mistřovice 2. 15,917 16,337  
16.4. Široký důl NP - - Lenin
13.5. Kunčice p. O. 3. 14,887 14,878 Noční
14.5. Český Těšín 2.     3B
21.5. Malenovice 18. 15,334 15,485 MSL
21.5. Albrechtice 1. 14,380  
27.5. Bartovice 9. 17,521 17,921 Noční
10.6. Kozlovice 7. 16,328 16,981 Noční
11.6. Lubno 23. 15,161 17,000 MSL
12.6. Bohuslavice 2. 14,557 14,927  
18.6. Chotěbuz 2. 16,420  
18.6. Oprechtice 11. 15,383 14,928 MSL
18.6. CLIMART CUP 14. 16,227 15,834 Noční
19.6. Karviná Hranice 1. 15,590  
25.6. Svinov 9. 15,419 15,253 MSL
25.6. Karviná Louky NP - -  
2.7. Metylovice NP - - MSL
2.7. Dolní Domaslavice 3. 15,260  
4.7. Starovesský Kotel 7. 16,852 18,573 Noční
5.7. Kozmice NP - - MSL
8.7. Závada NP - - Noční
9.7. Košatka NP - - MSL
10.7. Písečná 25 15,307 17,696 MSL
16.7. Kojkovice 13. 15,002 15,165 MSL
16.7. Mistřovice 6. 15,248 15,743  
17.7. Karviná Hranice 11. 16,870  
30.7. Vrbice 16. 15,025 14,649 MSL
30.7. Marklovice 3. 28,030 Sání
31.7. Horní Žukov 3. 25,114 Nástřik
6.8. Stonava 3. 16,781  
6.8. Petřvaldík NP - - MSL
13.8. Stará Ves n. O. 4. 14,448 14,195 MSL
13.8. Horní Suchá 1. 15,041 13,675  
19.8. Kozmice 8. 18,046 16,579 Noční
20.8. Větřkovice NP - - MSL
20.8. Malenovice NP - - Noční
21.8. Prchalov NP - -  
21.8. Prchalov 12. 8,908 šv.3ka
21.8. Prchalov 18. 10,105 šv.3ka
26.8. Chotěbuz NP - - Noční
27.8. Mošnov 13. 14,802 15,179 MSL
28.8. Závada 9. 16,117 17,092  
2.9. Milíkov 6. 17,760 17,110 Noční
3.9. Český Těšín Mosty 2. 16,150  
3.9. Bartovice 19. 16,154 15,335 MSL
10.9. Petrovice Závada NP - -  
10.9. Mistřovice 4. 14,714 17,212 Noční
16.9. Doliní Lištná NP - - Noční
8.10. Velké Hoštice 28. 16,166 16,619  


 

Výsledky Soutěží Muži 2010

Datum Místo Okr. Poř. Čas Soutěž
27.3. Mistřovice KI 7. 19,129  
14.5. Kunčice p. O. FM 11. 16,096 noční
28.5. Bartovice   OV 11. 17,289 noční
29.5. Malenovice FM 25. 17,436 MSL
5.6. Lubno FM - NP MSL
5.6. Kozlovice FM - NP noční
6.6. Bohuslavice OP - NP  
13.6. Bylnice ZL - NP  
19.6. Chotěbuz KI 1. 14,850 THL
19.6. Oprechtice FM 19. 15,569 MSL
19.6. Oprechtice - ClimartCup FM 3. 15,411 noční
20.6. Karviná-Hranice KI 3. 16,530 okrsek
26.6. Svinov OV 18. 17,003 MSL
26.6. Karviná-Louky KI 3. 15,522  
3.7. Řeka FM - NP  
3.7. Metylovice FM 9. 14,605 MSL
3.7. Domaslavice FM 4. 16,280  
4.7. Rychaltice FM - NP  
5.7. Kozmice OP - NP MSL
5.7. Kozmice - BecherCup OP ? ?  
9.7. Závada OP 1. 15,580 noční
10.7. Košatka OV 13. 15,401 MSL
10.7. Mistřovice KI 1. 14,996  
11.7. Písečná FM - NP  
17.7. Kojkovice FM 16. 15,717 MSL
17.7. Zpupná Lhota KI - NP THL
18.7. Karviná-Hranice KI 14. 16,215 MSL
31.7. Vrbice KI 14. 15,123 MSL
31.7. Marklovice KI 4. 25,560 sání
1.8. Bukovec FM 3. 15,020  
1.8. Turzovka(SK) - 10. 16,157 SK
7.8. Petřvaldík NJ 21. 16,922 MSL
8.8. Dolní Bečva VS 10. 16,367  
14.8. Stará Ves n. O. OV 16. 15,522 MSL
14.8. Horní Suchá KI - NP  
14.8. Stanislavice KI - NP THL
20.8. Kozmice OP 2. 14,909 noční
21.8. Větřkovice OP 10. 15,081 MSL
21.8. Doubrava KI 2. 22,220 sání
27.8. Chotěbuz KI 2. 17,310 noční
28.8. Mošnov NJ 26. 19,930 MSL
28.8. Hradiště KI 4. 19,250  
4.9. Bartovice   OV - NP MSL
4.9. Bartovice šv.3 OV - NP šv.3
4.9. Bartovice šv.3 OV - NP šv.3
5.9. Proskovice OV 13. 16,485  
5.9. Proskovice 2.kolo OV - NP  
10.9. Hukvaldy FM 7. 17,680 noční
11.9. Albrechtice KI - NP  
11.9. Mistřovice KI - NP noční
17.9. Dolní Lištná FM 5. 16,620 noční
18.9. Stonava KI 2. 15,527  

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode